ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Nese deshironi qe ta mbani mend forumin tonė, ateher ne tastier klikoni ( Ctrl + D )

..::|Lajmerim Nga Forumi|::..
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum,Do t'u duhet qė tė regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Ju lutem regjistrohuni per te pare gjitha Forumet dhe Postet.
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Ju lutem para se te Postoni ose diqka tjeter Lexoni regullat
Moderator: Administrator
33Fri Aug 29, 2008 5:31 am
Administrator KESHILLA,SYGJERIME.VEREJTJE nga stafi i Forumit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni Veten

Para se te Postoni ne Forum ose te shikoni Temat ju lutem Prezantoni Veten.
56Mon Apr 06, 2009 1:52 pm
Administrator Gladiator ; dominator
Asnjė mesazh i ri

Kėrkesa,Pytje,Ndihme

Nese keni ndonje pyetje,ndihm ose qfardo problemi postoni ketu do te mundohemi sa eshte e mundur qe te ju ndihmojm?.
34Mon Nov 29, 2010 5:57 am
argjend_sha ku muj mi marr addons per CS 1.6
dHg-CreW.tk Empty
 

Oferta & Biznes

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Oferta

Ketu mund ti gjeni te gjitha ofertat qe ju mundeson stafi dhe po ashtu anetaret . Gjithashtu se edhe ju mund te parashtroni oferta.
22Tue Mar 30, 2010 3:03 am
iShoot offert. - shikojeni !!!
Asnjė mesazh i ri

Biznes

Keni deshir te bleni apo te shitni gjera te ndryshme ateher hyni ne ket Seksion . Zhvilloni biznesin tuaj ketu.
00
dHg-CreW.tk Empty
 

..::|Hacking Tools Center|::..

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Deface Place

Ketu Do ti Gjeni Webfaqet E Hackuar Nga KOSOVO-BLU-EAGLES!.
00
Asnjė mesazh i ri

Mėsime Tutoriale & Programe

Te gjitha Tutorialet dhe Mesimet rreth kompjuterit.
123142Wed Nov 24, 2010 2:50 pm
iShoot Qysh me downloadu fonte te reja 1 menyr pak ma ndryshe (( VIDEO HD HQ )) totally by nert:ishoot
Asnjė mesazh i ri

Crack & Serials

Gjithqka Rreth Crack & Serial Mund tė Postoni edhe Ju..
44Sun May 23, 2010 5:34 am
gagaga_10 ESET nod 32 Licenc deri v.2050
Asnjė mesazh i ri

Programe

Te Gjitha Programet Mund ti Gjeni Ketu Por Mund te Postoni edhe JU..
1212Sat Apr 03, 2010 3:00 pm
iShoot Download Vista inspirat 2 free!!
Asnjė mesazh i ri

Prezanto web faqen tuaj

Ketu mund te Prezantoni Web faqen tuaj.
67Tue Nov 16, 2010 5:37 am
arbnor  Milioneri.info - shqip
dHg-CreW.tk Empty
 

>ISN-CREW GAME CENTER<

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Psp Game

Ketu i gjeni PSP Game PlayStation 1-2 & 3 po ashtu mundeni te postoni edhe ju.
1212Sun Mar 28, 2010 11:54 pm
iShoot Free new psp`s games 2009/10 DOWNLOADABLE !!
Asnjė mesazh i ri

Online Games

Disa nga lojrat me te mir online.
1414Wed Nov 24, 2010 2:53 pm
iShoot Tales Of Pirates - Pet Bug ( hack )
Asnjė mesazh i ri

Conter-Strike&Tutorials

Te gjitha Mesimet rreth cstrike
3031Sat Apr 17, 2010 12:53 pm
iShoot Download ALIEN HAX cheat shum e fort video by iShoot Nertil
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Clanin Tuaj

Ketu mund ta Prezantoni Clanin Tuaj.
24Sun Mar 28, 2010 11:51 pm
iShoot BLD TEAM CLAN
Asnjė mesazh i ri

Game videos

Ketu kemi disa video qe kan te bejn me game play
Moderatorėt: Administrator, Web Master
3738Fri Jul 08, 2011 6:12 pm
Apocalypso Tales of Pirates - One Hit Online
dHg-CreW.tk Empty
 

.::*CHAT PROGRAMS*::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Messenger

Gjithqka Rreth Yahoo Messngjerit.
22Tue Mar 30, 2010 3:13 am
iShoot Download toolbar yahoo !!
Asnjė mesazh i ri

MSN Messnger

Gjithqka Rreth Msn-Messngjerit.
99Tue Mar 30, 2010 3:20 am
iShoot MSN permes internetit..
Asnjė mesazh i ri

Paltallk

Gjithqka Rreth Paltallk-ut..
22Tue Mar 30, 2010 3:22 am
iShoot dowload paltalk for Windows vista !!
dHg-CreW.tk Empty
 

TEMPLATE & DESING

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Web Templates

Kėtu mund tė postoni template tė llojeve tė ndryshme tė cilat perdoren per: HTML, PHP, CSS, Flash.
11Tue Mar 24, 2009 6:08 am
Administrator Qe 1 Templat Per webat  de.Tl
Asnjė mesazh i ri

Wallpapers

Ketu Gjeni Foto te Ndryshme por Mund te Postoni edhe Ju..
44Tue Mar 30, 2010 12:49 pm
Apocalypso Wallpapers
Asnjė mesazh i ri

Punimet Tuaj

Kėtu mund tė ti tregoni punimet e juaj tė cilat i keni punuar qfarė do qė tė jetė wallpaper, signature, avatar etj...
11Tue Mar 30, 2010 3:38 am
iShoot Green Box logo make [ DISA FOTO ] by: iShoot
dHg-CreW.tk Empty
 

TEMA TE NDRYSHME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bised E Lirė

Ne Ket Tem Mund te Bisedoni Rreth Temave te ndryshme por pa fjal Banale..
11Wed Mar 25, 2009 4:31 am
iShoot Badboy songs ! ! !
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

Pra ne ket tem mund te gjeni Poezi Dashurie,tradhtie etj Postoni edhe ju Poezin Tuaj..
33Tue Mar 24, 2009 10:04 am
Apocalypso Poezi dashurie 2 By Gon1
Asnjė mesazh i ri

Humor-Barcoleta

Ketu Mund te Gjeni Humor-Barcoleta Por Mund te Postoni Edhe ju Ndonje Barcolet..
11Tue Mar 24, 2009 9:20 am
iShoot Barcoleta --> Interesante by:NeeRT
Asnjė mesazh i ri

Pershendtetjet

Ketu Mund te Pershendetni Dikon Qe keni Deshir..
22Thu Mar 26, 2009 4:39 am
Administrator Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Big Brother Albania

Ne kete Forum mund te diskutoni per Big Brother Albania , gjithashtu mundeni ti postoni te gjitha te rejat rreth tyre.
24Mon Mar 29, 2010 8:01 am
iShoot Big Brother Albania 3 ;)
dHg-CreW.tk Empty
 

Language Programming

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Visual Basic

Ktu mund te postoni rreth gjuhes programuese per Visual Basic poashtu mund dhe te mesoni diqka me teper per kete gjuhe..
33Wed Mar 25, 2009 3:50 am
Administrator Visual Studio 2008
Asnjė mesazh i ri

Java

Ktu mund te postoni rreth gjuhes programuese per JAVA poashtu mund dhe te mesoni diqka me teper per kete gjuhe..
33Wed Mar 25, 2009 3:53 am
Administrator Disa Javascripts
Asnjė mesazh i ri

HTML/DHTML

Ktu mund te postoni rreth gjuhes programuese per HTML/DHTML poashtu mund dhe te mesoni diqka me teper per kete gjuhe
44Wed Mar 25, 2009 3:48 am
Administrator Skripte Per Te Ndrequr Shkronjat
Asnjė mesazh i ri

PHP & MySQL

mund te postoni rreth gjuhes programuese per PHP & MySQL poashtu mund dhe te mesoni diqka me teper per kete gjuh..
00
dHg-CreW.tk Empty
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma

Ketu Mund te Gjeni Poashtu te Postoni Filma.
22Thu Nov 18, 2010 3:26 pm
iShoot Doni filma? At'here clickoni ketu!
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Nese ju pelqen Muzika Ketu mund te Gjeni dhe te postoni Muzik te ndryshme.
35Sat Apr 17, 2010 12:57 pm
iShoot O zone numa numa Techno speed x2 by N3RT iShoot
Asnjė mesazh i ri

Mobile Phones

Diskutime Rreth Telefonave Mobil
11Thu Nov 18, 2010 3:34 pm
iShoot Del ne treg, telefoni me i ri nga Microsoft, me Windows WIN, te instaluar.
dHg-CreW.tk Empty
 

Tekste Te Kengeve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqip

Ketu Gjeni Teskte Shqip Por Mund te Postoni edhe ju.
00
Asnjė mesazh i ri

Anglisht

Ketu Mund te Gjeni Tekste Anglisht Por Mund te Postoni edhe Ju.
00
Asnjė mesazh i ri

Gjuhve Tjera

Ketu Mund te Gjeni Tekste te Gjuhve Te ndryshme Por Mund te Postoni edhe Ju.
00
dHg-CreW.tk Empty
 

Sistemet Operative

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mac

Nė kėt Forum munden tė bisedoj pėrdoruesit e iMac-it pvr problemet e tyre, ose ju pingullon ndo njė ide nga iMaci qė mendoni ėshtė me rendėsi tė diskutohet publikisht atėher inkuaroheni kėtu.
00
Asnjė mesazh i ri

Windows

Kėtu mund tė gjeni dhe tė Postoni gjithēka nė lidhje me sistemin operativ Windows.
00
Asnjė mesazh i ri

Linux | UniX

Ketu disktohet gjithka rrethė Platformės sė Linux/Unix Sistemeve Opertivė. Postime nė lidhje me Probleme tė Distrubucioneve tė ndryshme dhe Linux/Unix Programeve postoni kėtu.
00
dHg-CreW.tk Empty
 

Recycle Bin (Shporta)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Recycle Bin | Shporta

Ketu eshte shporta e Forumit,ku te gjitha postimet e vjetra dhe ato te dyfyshuara do te ruhen ketu,poashtu do te jene te Mbyllura..
16Fri Mar 27, 2009 3:57 am
Administrator Hacked websites by NewLife ' L0ckreaderz.net
dHg-CreW.tk Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 369 artikuj
Forumi ka 41 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri gjimi
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 269 mė Tue Aug 13, 2019 4:46 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator ][ Web Master ][ Moderator ][ Designer ][ V.I.P ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur